Minarc EVO nowa linia urządzeń Kemppi


Warning: Use of undefined constant videoembedder_options - assumed 'videoembedder_options' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/jder/czymspawac.pl/wp-content/plugins/video-embedder/video-embedder.php on line 306

Fiński producent sprzętu spawalniczego Kemppi OY wprowadza na rynek nową linią urządzeń z serii Minarc EVO.

Linia Minarc Evo obejmuje pięć modeli. Wszystkie produkty generują maksymalny prąd spawania w 35% cyklu pracy. Minarc Evo 150 jest 150-amperowym urządzeniem o masie 5,8 kg do spawania metodami MMA i TIG. Dwa modele MinarcMig o masie 13 kg i maksymalnym prądzie 170 i 200 amperów do spawania metodą MIG/MAG. Modele MinarcTig 200 i 200 MLP są przeznaczone do spawania metodami TIG DC i MMA. Są to urządzenia o masie 11 kg, które generuje prąd o natężeniu 200 amperów w 35% cyklu pracy.

Wszystkie modele wyposażone są w układ aktywnej poprawy współczynnika mocy (PFC), zapewniający znakomitą sprawność energetyczną i maksymalną moc spawania przy zasilaniu z każdej 230 voltowej sieci jednofazowej o 16 A zabezpieczeniu. Ponadto mogą być zasilane z agregatu prądotwórczego, z zastosowaniem bardzo długich kabli zasilających, przekraczających nawet 100 metrów. Te walory sprawiają, że użytkowanie tych urządzeń jest łatwe niezależnie od rodzaju prac spawalniczych i miejsca pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *