Przestań zgadywać i poznaj fakty. Premiera Kemppi ARC System 3.


Warning: Use of undefined constant videoembedder_options - assumed 'videoembedder_options' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/jder/czymspawac.pl/wp-content/plugins/video-embedder/video-embedder.php on line 306

Przestań zgadywać i poznaj fakty. Premiera Kemppi ARC System 3.

kemppi-pic

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających nasz blog !

W poniższym tekście zdam relację z premiery innowacyjnego systemu Kemppi ARC System 3, która miała miejsce końcem maja. Do Sopotu, bo właśnie tam mieliśmy okazję przyjrzeć się nowemu systemowi, przybyło wielu Premium Dealerów Kemppi wraz z klientami, którzy również wyczekiwali niecierpliwie na odsłonę nowego projektu. Hasło „Przestań zgadywać i poznaj fakty” wiele razy padało z ust prowadzących, bo właśnie to jest zadaniem złożonego z wielu modułów KAS 3. Dzięki systemowi mamy pełną kontrolę nad pracami spawalniczymi. Można by pisać godzinami o możliwościach, postaram się w skrócie zobrazować Wam na czym to polega.

Spawacz dzięki specjalnemu skanerowi skanuję następujące elementy: identyfikator, gaz którego będzie używał, drut, WPS. Jeśli wszystkie dane są poprawne, dostaje sygnał graficzny na wyświetlaczu i może brać się do pracy. W tym czasie nadzór (spawalnik) ma dostęp do wszystkich informacji i w odpowiedniej zakładce może sprawdzić czy spawacz posiada aktualne uprawnienia, czy nie nastąpiła pomyłka przy uzbrajaniu urządzenia. Ma również wgląd do parametrów narzuconych przez WPS i może dokładnie przeanalizować każdy moment jarzenia łuku, a wszystkie niezgodności zarejestrowane są na wykresie. Wygenerowanie dokumentacji z ewentualnymi uwagami zajmuje sekundę, porównując standardową stertę papierów jaką dotychczas trzeba było sporządzić dla danego złącza. System jest kompatybilny również z innymi źródłami spawalniczymi za pomocą specjalnych adaptorów.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tego rozwiązania lub chcielibyście poruszyć inny temat piszcie do mnie śmiało !

https://youtu.be/khUNCCdZZiQ

katowice@spawalnicze.com.pl

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie !

Piotrek

Ps. Polecam również nasz kanał na YouTube gdzie zamieszczam filmy z pokazów u naszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *